Vajza e ditëlindjes! Festa vazhdon dhe Xhesika Berberi duket shumë seksi

0
Festa për ditëlindjen e Xhesika Berberit po vazhdon.
 Modelja seksi ka publikuar edhe disa pamje duke festuar mbrëmë dhe kjo është dita e dytë prej kur ka nisur festa, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.
Nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instagram e ka bërë të ditur këtë modelja e cila duket tejet joshëse  veshur me një fustan të shkurtër të zi.Modelja seksi ka mbushur 27 vite jetë./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-