Vajza e Kryeprokurores Laura Pula, Adea Pula ‘bombardon’ rrjetin, publikon foton më të nxehtë nga pushimet

0

Adea Pula njihet si këngëtarja e dashur për fëmijë në të kaluarën.

Por, epiteti i saj ndryshoj kur ajo u rrit, e edhe pse tani nuk është aktive në muzikë, ajo merr vëmendjen me pamje e saj.

Sponzor

Konsiderohet si njëra ndër vajzat më të bukura dhe më atraktive në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ka publikuar një foto në të cilën shihet në pushime dhe po duket tejet seksi.

-Sponzor-