Vajza e Lutfi Hazirit në darkë super-luksoze, por vëmendja tek veshja e saj

0

Lotina është vajza e Kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar disa foto përmes së cilave tregon se ka dalur në një darkë mjaftë luksoze.

E veshur me një bluzë të bardh e me xhinse, Lotina po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

-Sponzor-