Vajza e madhe e Lufti Hazirit vjen me poza provokuese nga deti!

0

Myrvete Bajrami e Lutfi Haziri, janë prindërit e të bukurës Kënga Haziri e cila emrin si duket e mori nga dashuria e madhe e të ëmës ndaj muzikës.

Cifti në fjalë janë tejet simpatik dhe të dashur, gjë të cilën plot pozitivitet e transmetojnë përmes ekraneve televizive apo paraqitjeve të ndryshme, transmeton Gazeta NewBorn.

Duke qenë se që të dy gëzojnë një fizik të përkyer në pamjen e tyre, kjo gjë u trashëgua plotësisht edhe tek fëmijë e tyre, vajzat dhe djali simpatik.

Dëshmi për këtë janë imazhet ‘hot’ të vajzës së madhe Këngës, publikuar direkt nga plazhi ku ka zgjedhur të pushojë këtë verë./Gazeta NewBorn/

-Sponzor-