Vajza e Nystret Muqiqit sfidon të gjitha me gjoksin, e dëshmon kjo fotografi

0

Vajza e këngëtarit Nystret Muqiqi e motra e Albatritit po i sfidon të gjitha këngëtaret e estradës.

Me gjoksin e saj ajo sfidë e fortë është edhe për Encën, shkruan KosovaRepublike,transmeton Gazeta NewBorn.

Albiona Muqiqi e cila po flitet se do t’i futet shumë shpejt muzikës ka publikuar së fundmi një foto në Instatory në të cilën duket shumë seksi.

Ajo madje është aktive edhe në publikimin e fotografive të ngjashme dhe ka një numër të madh ndjekësish të cilët e përcjellin vazhdimisht dhe i lënë komente pozitive. /Gazeta NewBorn/

-Sponzor-