Vajza e Remzies është gëzuar shumë për vëllain, do të befasoheni çfarë ka bërë sot

0

Djali i vetëm i këngëtares Remzie Osmani dje i dha fund beqarisë.

Ai dhe nusja e tij, Gëzimja dje bënë një dasmë madhështore dhe pamjet e saj i kemi parë që në minutat e para të saj, përcjell ORAinfo.

Sponzor

E ajo që duket se i është gëzuar më së shumti martesës së vëllait është vajza e Remzies, Riola.

Sot, ajo ka publikuar disa foto në Instagram e me të cilat uron vëllain dhe Gëzimen për martesën.

-Sponzor-