Vajza i tregon Norës se do të bëhet si babai, shikoni reagimin e papritur të saj

0

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina që me zërin dhe pamjen e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Që nga moment i daljes në skenë ajo ka sjellur vetëm hite të padiskutuara dhe të pëlqyera shumë nga fansat, shkruan ORAinfo.

Para pak kohe ajo dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E sonte ajo ka publikuar një pamje, ku shihet Renee duke luajtuar në piano.

Duket se vajza do të bëhet muzikante si babai i saj, e kjo gjë nuk i pengon Norës.

-Sponzor-