Vajza nokauton punëtorin e sigurimit në diskotekë(Video)

0

Një djalë u rrëzua në tokë, pasi një vajzë që ishte aty mendoi se ishte pikërisht ai që e kishte pickuar në të pasmet e saj.
Sipas mediave të huaja, kamerat e sigurisë tregojnë momentin kur Kierah LaGrave, 22 vjeçe, brenda klubit të natës Five1Eight në Nju Jork, SHBA, më 20 tetor.

Por, derisa ajo shkoi për t’u ulur, gruaja me të cilën ajo ishte me duket se e ka pickuar. Dhe për fat të keq për të, një njeri i sigurisë duket se ecën në kohë të gabuar – duke e bërë vajzën që të mendojë se ishte ai.

Sponzor

Pas kësaj, ajo zgjohet nga ku ishte ulur dhe shkon te ai, duke e shtrënguar për qafë – ku më pas të dy bien në tokë.

-Sponzor-