Vdes zyrtari i LDK-së

0

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arsim Kastrati, shkruan Gazeta Blic.Lajmin e ka bërë publik para pak minutash deputeti i kësaj partie, Avdullah Hoti.Ai ka shkruar se janë pikëlluar nga ky lajm, derisa e ka cilësuar si humbje për LDK-në e Rahovecin.

“Ne emrin tim dhe te Deges se LDK-se ne Rahovec, shprehim ngushellime familjes se Arsimit, miqve te tij dhe te gjithe anetareve te LDK-se”, ka shkruar ai.

Sponzor

Njoftimi i plotë:Sot eshte ndare nga ne Arsim Kastrati, kryetar i nendeges se LDK-se ne Zatriq dhe anetar i Kuvendit te Deges se LDK-se ne Rahovec. Jemi te gjithe te pikelluar per kete humbje.

Ne emrin tim dhe te Deges se LDK-se ne Rahovec, shprehim ngushellime familjes se Arsimit, miqve te tij dhe te gjithe anetareve te LDK-se.Arsimi do te mbetet ne zemrat tona si nje person i arsyeshem, punetor e i perkushtuar.

-Sponzor-