Vëmendje meshkuj, Xhesika ka vendosur t’iu lë pa gjumë me foton që ka postuar

0

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë.

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet, transmeton ORAvip.

Sponzor

Por, aktorja që u bë më e dashura për ta, ishte edhe Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika e cila është një femër shumë atraktive.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje tejet provokative.

Me këtë pamje do t’i çmend meshkujt sonte./ORAvip/

-Sponzor-