Veprimi i parë i Gëzimes si nuse, nuk do ta besonit çka bëri në shtëpinë e burrit

0

Remzie Osmani është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë e pranishme në skenën muzikore, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Të dielën Remzia martoi djalin, e bëri një dasmë shumë të madhe.

Duket se Gëzimja ka pushuar mjaftueshëm nga dasma dhe sot ka bërë postime të ndryshme në Instagram.

Një ndër postimet më të bukura ishte fotografia e burrit të saj./ORAinfo/

-Sponzor-