VIDEO nga momenti i dorëheqjes së Rakiqit, asamblistët e duartrokasin

0

Është publikuar video e seancës dhe momentit të dorëheqjes së kryetarit të Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiq.

Aty mund të shihet fjalimi e tij dhe në fund duartrokitja.

Sponzor

Ndiqeni videon më poshtë.

Posted by Kosovo Sever portal on Tuesday, November 27, 2018

-Sponzor-