Vogëlushi kosovar nuk i ndal lotët për eliminimin e Shaqirit dhe Zvicrës (Video)

0

Shumica e kosovarëve ishin me Kombëtaren e Zvicrës në Kampionatin Botëror “Rusi 2018”.

Një vogëlush kosovar është ndjerë tejet i mërzitur për eliminimin e Zvicrës nga Kupa e Botës, shkruan IndeksOnline.

Sponzor

 

 

Familja e ka incizuar djaloshin me emrin Ensar Turkaj, i cili shpërthen në lot për Xherdan Shaqirin.

Kombëtarja e Zvicrës u eliminua pas humbjes befasuese nga Suedia me rezultat minimal 1 me 0./IndeksOnline/

-Sponzor-