E jashtëzakonshme: Momenti kur Granit Xhaka shënon golin fantastik dhe dërgon Zvicrën në EURO2020

0

Zvicra është duke e deklasuar Gjibraltarin në udhëtim me rezultat 1-6, shkruan Periskopi.

Golin e gjashtë për zviceranet e shënoi mesfushori shqiptar, Granit Xhaka.

Më poshtë mund ta gjeni golin e Xhakës:

-Sponzor-