‘Xhakarta’ flet për eksperiencën e re në Tv Klan

0

Në këtë sezon të parë të Duplex në, përveç aktorëve që kemi parë edhe më parë, kemi parë edhe një aktore të re nga Kosova, e cila ka tërhequr mjaft vëmendjen me paraqitjen e saj.

Bëhet fjalë për Arta Elezajn. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin”Rudina” në Tv Klan ku tregoi më shumë për eksperiencën e saj në “Duplex” dhe se si u bë pjesë e tij.

Sponzor

“Ka qenë producenti Turjan Hyska ai që më bëri ftesën për të qenë pjesë e “Duplex” dhe ishte kënaqësi për mua.

Është një eksperiencë e re dhe po ndihem shumë mirë. Aktorët më kanë bërë të ndihem shumë mirë dhe më duket sikur kam kohë këtu.

Ishte hera e parë që ngjitesha në skenë live me publikun, por aktorët më kanë bërë të ndihem mirë dhe t’i harroj emocionet.

Në çdo puntatë unë vij me një personazh të ri, por roli im është joshja e djemve”, tha Arta Elezaj.

-Sponzor-