‘Xhesika’ bën një ndryshim të madh në fytyrë (Foto)

0

Arta Nitaj, aktorja e serialit të famshëm komik “O sa mirë” ka kohë prej është ndër figurat më të komentuara të showbizit shqiptar.
Dhe si e tillë po tregohet mjaft e zonja duke e ruajtur për vete tërë këtë vëmendje që po sillet rreth saj.

Për të qarkulluar lajmi për “Xhesikën” është i mjaftueshëm një postim i saj, dhe detajet brenda asaj fotoje a video që thuajse gjithmonë janë provokuese, me përjashtim të kësaj të fundit.

Sponzor

Përveç se duket mjaft e bukur me kombinim e bërë që ngjason sikur të kishte ‘kopjuar’ paksa Xhensila Mytezajn, Arta Nitaj ka vënë edhe lente në sytë e saj, ngjyrë blu.

Si duket dëshira e saj ishte, të gëzonte tiparet e një zeshkaneje seksi me sytë blu, që i shkonin aq shumë, /Gazeta Newborn/

-Sponzor-