Zbulohet e dashura e Ledrit, kjo foto dëshmon gjithçka

0

Më në fund është zbuluar e dashura e Ledri Vulës.

Prej kohësh Ledri Vula përflitej për një lidhje romantike me një vajzë të quajtur Sara. Profili i saj mbahej disi sekret në rrjetet sociale dhe të vetmet foto që qarkullonin online, ishin ato ku çifti ishte kapur mat nga paparacët.

Sponzor

Por tashmë, Sara Hoxha, vajza që nuk i përket botës së televizionit, ka hapur profilin e saj në Instagram, dhe është gati t’i tregojë botës për lidhjen me reperin Ledri Vula.

Nga një shikim i imtësishëm në profilin e saj, ne vumë re gjëra mjaft interesante duke filluar nga koha në të cilën përflitet se është lidhur me Ledrin, e deri të shoqëria e tyre e përbashkët.

Pikë së pari na lejoni t’ju themi që Sara Hoxha është një vajzë që i ka qejf udhëtimet dhe thuajse çdo foto e saj është e publikuar nga destinacione të ndryshme si, Arabia Saudite, Italia, disa edhe të përbashkëta me reperin si për shembull, Mykonos.

Lidhja e Sarës me Ledrin besohet se ka nisur në vitin 2017, pasi në një foto të dhjetorit të atij viti, Sara ka shkruar inicialin e partnerit të saj, L.

-Sponzor-