Zeka: Burrat e Drenicës tuten veç prej grave të tyre, ama janë shumë demokrat

0

Këtë javë të ftuar në emisionin n’Kosovë Show, janë deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka dhe Nasim Haradinaj, shkruan Gazeta NewBorn.

Milaim Zeka, ka shpërthyer me deklarata të ndryshme gjatë emisionit.

Njejtë sikurse Zeka me deklarata bombastike ka ardhur edhe Haradinaj.

Zeka ka thënë se burrat e Drenicës kanë frikë vetëm nga gratë

-Sponzor-