Zidane me deklaratë ‘bombë’ pas triumfit në Ligën e Kampionëve

0

Zinedine Zidane është deklaruar pas fitores së tre fisht në Ligën e Kampionëve.

Trajneri francez ka thënë se është shumë i lumtur me triumfin e sontshëm.

Sponzor

“Kjo është një ndjenjë e pa përshkrueshme, ju nuk çfarë kemi brendra është e mrekullueshme, gjithçka ndodh në finale, e ne e kemi”, tha Zinedine Zidane, transmeton ORAinfo.

“Është jetë e pastër ashtu siç thonë lojtarët, Bale ka hyrë në ndeshje dhe bën atë që don. Goli i njejtë sikur i Ronaldos në Torino, ne jemi shumë të lumtur, përfundoi Zidane menjëherë pasi është mbyllur takimi final i Champions League”, ka përfunduar francezi./

-Sponzor-