LAJME

Berisha zbulon skandalin me ish-ambasadorin Lu: Më erdhi në zyrë me dosje të fabrikuar...

sh-kryeministri, Sali Berisha, gjatë konferencës së sotme me mediat ka zbuluar për herë të parë një bisedë që ka pasur me parardhësin e ambasadores...

Opozitarët Ariana Musliu-Shoshi e Albena Reshitaj në një dasëm

Dy deputetët e opozitës Ariana Shoshi-Musliu e PDK-së dhe Albena Reshitaj e AAK-së janë bashkuar sonte. Ato i ka bërë bashkë një aheng familjar. E sëbashku...

Show Biz

U akuzua dhe u krijuan fake-news për të, Capital T del...

Reperi i cili ka thyer cdo rekord dhe është bërë hit me këngët e tij, Capital T ka reaguar pas fake-news e kritikave të...

“Lannex”, vjen me këngën super – hitë “Rrena”

Këngëtari i njohur Shqiptar që jeton në Lyo të Francës, vjen me super hitin e shumë pritur të titulluar "Rrena" "Lannex" këtë verë sjellë...

Sport

NA NDJEKNI

369,391FansLike
1,000SubscribersSubscribe
- Advertisement -

OPINIONE

KONFLIKTI ME SHBA VETËM SA E PËRKEQËSON GJENDJEN E MUSLIMANËVE KUDO...

Qeveritë e shteteve muslimane do të duhej ta kishin të qartë se asnjë krizë e muslimanëve, pra, as kriza palestineze, që është në zemër...

LIFE STYLE

E dini pse zgjoheni të etur në mëngjes ?

Zgjoheni të etur në mëngjes, me siguri kjo ka lidhje me mungesën e gjumit, shkruan Albeu.com Nesë për arsye të ndryshme dëshironi të flini më...