Adelina në muajin e tetë të shtatzënisë, a e keni vërejtur këtë detaj në trupin e saj

0

Adelina Tahiri është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit, sidomos pas martesës së saj me avokatin maqedonas.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” nga fotosesioni i saj në muajt e fundit të shtatzënisë.

Sponzor

Në këto imazhe ajo shihet goxha e plotësuar dhe thuajse gati për të lindur.

Por ajo që bie në sy është se Adelinës i është rritur shumë gjoksi gjatë shtatzënisë.

-Sponzor-