Aksident tragjik, humbi jetën ky person nga Kosova

0

Një shtetas i Kosovës i Kosovës ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti komunikacioni në Shkup.

Fatkeqësia rrugore ka ndodhur në sheshin “Nikolla Karev, kur SH.H (48), duke drejtuar veturën “Mercedes” me regjistrim të Kosovës, ka humbur kontrollin dhe është përplasur për një shtyllë betoni.

Sponzor

Në gjendje të rëndë, shtetasi i Kosovës është dërguar në spitalin “Nënë Tereza”, ku është konstatuar vdekja e tij.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë ⤵)

-Sponzor-