Dy repera të njohur i bëjnë Gjikos diss për “Papuqe Gucci”!

0

“Reperat e sodit Gucci une nonen ja u puqi” Ka vetëm dy muaj që është lansuar “Papuqe Gucci” nga Gjiko dhe për kaq kohë ka arritur t’i mbledh mbi 13 milionë klikime në YouTube. Por, duket se jo të gjithë po e pëlqejnë këtë këngë.

Të paktën kështu mund të thuhet për projektin e ri të Dj Blunt dhe Real 1. Dyshja kanë paralajmëruar se do të sjellin një këngë me titull “Gucci”, mirëpo në trailer dëgjohen duke thënë “Reperat e sodit Gucci une nonen ja u puqi”. Mbetet të shihet se kur do të publikohet kënga dhe videoklipi i ri nga kjo dyshe.

Sponzor

-Sponzor-