E mbani mend ‘Tezen Gane’ te ‘Kafeneja Jonë’, ja çka bën dhe si duket ajo sot

0

Aktorja e suksesshme kosovare, Irena Cahani, është e njohur më shumë për publikun si ‘Tezja Gane’ për rolin e saj në serialin vendor ‘Kafeneja jonë’.

Në serial shfaqet si një femër në moshë dhe beqare, e cila është gjithmon në kërkim të fatit

Sponzor

Por pak kemi ditur për jetën e saj reale, shkruan Gazeta NewBorn.

Irena është e martuar dhe ka tre djemë, të cilën tashmë janë rritur, dhe djali më i madh i saj është rreth 20 vjeҫar/Gazeta NewBorn.

-Sponzor-