EKSLUZIVE/ Hapet Hotel Palace në Mitrovicë nga Biznismenët Sead Kelmendi dhe Burim Fazliu hoteli kushtoi rreth 8 milionë euro

0

Biznesmeni Burim Fazliu vazhdon sukseset, hap hotelin luksoz që kushtoi 8 milionë euro

Biznesmeni mitrovicas Burim Fazliu, ka përuruar Hotelin Palace, në të cilin ka investuar hiç më pak 8 milionë euro.

Sponzor

Në praninë e qindra personave, u pre shiriti dhe u hodhën fishekzjarret.

Fazliu falenderoi të gjithë për përkrahje, duke thënë se deri këtu erdhi falë miqve.

Duhet theksuar se Hotel Palace u mor në dorë nga Burim Fazliu dhe bashkë me Sead Kelmendin e shndërruan në hotel superluksoz.

-Sponzor-