Fero lajmërohet nga burgu: Ma mirë më nejt në burg se në spital

0

Reperi Fero sot është arrestuar nga Policia e Kosovës.

E bashkë me të, në 48 orë paraburgim po mbahen edhe menaxheri i tij Mehmet Elshani dhe truproja tyre, shkruan lajmi.net

Sponzor

Në Youtube po qarkullon një video ku reperi shihet se është brenda në burg bashkë me Mehmetin të cilit ia tha disa fjalë.

“Ma mirë me nejt n’burg se n’spital apo Met” janë fjalët që dëgjohen në këtë video

-Sponzor-