Gashi: VV po i shantazhon deputetët tonë, më së shumti Hotin, Veliun dhe Selmanajn – Do të marrin përgjigje

0

Arben Gashi i LDK-së thotë se Mimoza Kusari Lila dhe VV po shantazhojnë deputetët e LDK-së.

“Të ndalen në mënyrë të menjëhershme cdo presion dhe shantazh që po tentojnë të bëjnë ndaj deputetëve të LDK-së dhe sidomos ndaj Avdullah Hotit, Driton Selmanaj dhe Agim Veliu. Ata janë deputetë të LDK-së, e kanë mirëkuptimin e plotë të LDK-së për veprimet e tyre. MJemi vend demokratik dhe bindjet ushtrohen në mënyrë të lirë dhe demokratike”, ka thënë Gashi, përcjell Periskopi

Sponzor

Ai ka paralajmëruar VV-në se nëse vazhdon me këtë “do të ketë përgjigje tjetër”.

“Ka pasur telefonata, thirrje, kërcënime, shantazhe”, këto janë të papranueshme.

-Sponzor-