Ikona e rockut Naser Berisha rikthehet përseri, sjellë këngën “në të mirë e në të keq”

0

Naser Berisha është padisktuim një emër mjaft i njohur në muzikën shqiptare, këngët e të cilit datojnë që prej vitit 1986-të. Së bashku me grupin “rock”, “Premiera”, i cili ishte pjesë e tregut muzikor deri në vitin 1993-të, Naser Berisha ka prodhuar këngë që i kanë rezistuar kohës dhe ende shijohen nga publiku shqiptar.

Së fundmi, përvec projekteve të reja muzikore, artisti ka vendosur që të sjellë versionet akustike të disa prej këngëve më të njohura të tij dhe një ndër do është “Do te doja”. Falë sugjerimeve të shumta nga ana e publikut, kënga ka arritur t’i bashkohet “Top Awards”, duke e rikthyer Naserin në klasifikimet muzikore pas 11 vitesh, i cili kryesonte top listat

Sponzor

Ai ka sjellur edhe këngën e tij.

 

-Sponzor-