Ja çfarë mund të ndodhë nëse tradhëton në Kinë

0

Një grua e ka fëlliqur burrin e saj në zonën e Mingtia, në provincën e Guizhou të Kinës, shkruan Albeu.com

Burri e kishte tradhëtuar me një vajzë më të re në moshë, pasi i kap ajo I detyron të zhvishen dhe me ndihmën e familjarëve i ka nxjerrë në rrugë dhe i ka lidhur në një pemë.

Sponzor

Ndërkohë që e gjithë skena nisi të tërhiqte vëmendjen e banorëve të zonës. Këta të fundit nisën të talleshin e të benin me gisht në drejtim të çiftit. /albeu.com/

-Sponzor-