KF FLAMURTARI nënshkruan kontratë me Endrit Demollin

0

Klubi Futbollistik, “KF FLAMURTARI” ka nënshkruar sot kontratë me futbollistin, Endrit Demollin.

Kontrata e klubit me Demollit, vjen në vazhdën e kontratave me futbollistë, njofton Gazeta NewBorn.

Sponzor

Postimi i klubit:

Sot KF FLAMURTARI dhe Endrit Demolli kan nënshkruar kontrat në vazhdën e kontratave me futbollist, gjithashtu Endriti ka qen pjesë e akademis tonë dhe pjesë e kombëtares U17 U19. Suksese Endrit

-Sponzor-