”Kingat e Ferizajt” çmendin publikun, bëhen hit brenda natës

0

Ka rifilluar sezona e re n’Kosovë show, këtë të dielë musafirët e parë kanë qenë Faik Zogaj veteran lufte i cili ka shpjeguar se jeton në kushte tejet të veshtira dhe që dy muaj nuk ka rrymë në shtëpi, shkruan Gazeta NewBorn.

Musafirë tjetër ka qenë Arbnora Ademaj, ish Miss Kosova e cila së fundi do të jetë pjesë e disa projekteve televizive në Turqi.

Sponzor

Dy të rinjë të tjerë nga Ferizaj të cilet kohën e fundit u bënë hit në rrjete sociale me stilin e këndimit të tyre Rap janë pjese e këtij emisioni ku ata i bënë një diss këngëtareve të hip hop muzikës behet fjalë për Tayna dhe Rinën.

-Sponzor-