Kush e publikoj këtë foto tani?

0

Një foto ku shihen figurat kryesore të Lëvizjes Vetëvendosje, ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale, shkruan Gazeta NewBorn.

Shumë aktivistë po kërkojnë bashkimin e Vetëvendosjes dhe këtyre figurave sikurse më parë.

Sponzor

Janë aktivistët ata që po kërkojnë këtë bashkim.

Në foto shihet Albin Kurti, Shpend Ahmeti, Dardan Molliqaj, Dardan Sjediu, Visar Ymeri e Fisnik Ismaili.

Foto është bërë kohë më parë/Gazeta NewBorn/

-Sponzor-