Ky është 13 vjeçari nga Ferizaj i cili vari vetën mbrëmë

0

A.A (emër i njohur për redaksinë) është personi i cili ka varur vetën mbrëmë rreth orës 18:00 në fshatin Sojevë të Ferizajt, raporton Gazeta NewBorn.

Deri më tani nuk dihen arsyet se përse ka ndodhur rasti.

Sponzor

Lajmi për vdekjen e të riut nga Ferizaj ka tronditur familjarët, shokët e shoqët e klasës dhe gjithë ata që njohën 13 vjeçarin.

 

-Sponzor-