Majk konfirmon duetin me reperin e njohur

0

Pas suksesit me ‘Paris Milano’ në duet me Ghetto Geasyn, Majk konfirmon bashkëpunimin e radhës, transmeton Gazeta NewBorn.

Është distutuar në media për një duet të mundshëm mes tij dhe Capital T dhe Majk ekskluzivisht për ‘Mirage’ e ka konfirmuar këtë.

Sponzor

Poashtu reperi ka dhënë edhe detaje të tjera dhe ka folur poashtu për jetën private.

-Sponzor-