Një nënë me plot stil si Loredana, kaq bukur është veshur sot

0

Loredana Zefi është gruaja e reperit të njohur, Mozzik.

Ata para pak ditësh janë bërë prindër, shkruan ORAinfo.

Sponzor

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil.

-Sponzor-