Shoferi pëson sulm në zemër pasi godet me veturë një person

0

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë në Gjakovë, njofton Policia e Kosovës.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka frakturë në krah.

Policia gjithashtu njoftoi se në momentin e goditjes, drejtuesi i veturës ka pësuar sulm në zemër dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

-Sponzor-