Si rrallë herë, Ryva Kajtazi publikon foto me bashkëshortin

0

Ajo është aktive në rrjete sociale por foto me burrin e saj publikon shumë pak. Tani Ryva e ka ‘thyer’ akullin.
Këngëtarja Ryva Kajtazi pas lindjes ë vajzës i është rikthyer fuqishëm rrjeteve sociale e intervistave, shkruan lajmi.net.

Ryva në Instagramin e saj publikon shpesh foto nga xhirimet e ndryshme por edhe ato nga përditshmëria nuk mungojnë.

Sponzor

Ato të cilat i shohim rrallë e fare janë fotot me bashkëshortin e saj dhe si duket këngëtarja ka vendosur për ta ‘thyer’ akullin pasi sapo e publikoj një imazh në Instastory dhe në të shihet me njeriun që ia ka rrëmbyer zemrën.

”Dashuria ime” i ka vënë ajo mbishkrimin fotografisë./Lajmi.net

-Sponzor-