Teuta Krasniqi nis pushimet, sjell pamjet

0
Aktorja Teuta Krasniqi njihet për përkushtimin në familje.

Pas shumë angazhimeve në profesion, ajo ka nisur pushimet bashkë me burrin dhe vajzat, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn.

Në rrjete sociale, ajo ka publikuar disa imazhe, përmes të cilave tregoi se po shijonte në maksimum pushimin.

Sponzor

Teuta nuk ka preferuar të tregojë se ku po pushon, por përmes fotografive ka shprehur dashurinë për më të dashurit e saj.

-Sponzor-