Tronditet Kosova, ngjarje e rëndë ndodhi në këtë qytet, raportohet edhe për 3 persona

0

Gjatë ditës së djeshme në rrugën “Ahmet Selaci” në Vushtrri pas një mosmarrëveshje ndërmjet disa meshkujve, tre kanë mbetur të therur me thikë. Të njejtit kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa të dyshuarit janë arrestuar nga policia.

“Viktimat janë dërguar në tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një thikë që dyshohet të jetë përdorur në rast. Me urdhër të prokurorit të dyshuarit  dërgohen në mbajtje”, njofton policia përmes raportit 24 orësh, transmeton Express.

Sponzor

Mësohet se kjo mosmarrëveshje ka ndodhur ndërmjet gjashtë meshkujve.

 

-Sponzor-