Ylli Dreshaj i riu nga Peja, që po bëhet senzacion i rrjeteve sociale

0

I ri në moshë, por fytyrë tërheqëse.

Ylli Dreshaj është bërë sa figurë senzacionale, aq edhe e kërkuar përveç në videoklipe ashtu edhe nga femrat.

Sponzor

Ylli, i cili vjen nga Peja shihet se veshet me rroba të brendeve dhe të firmave të njohura.

Por jo vetëm kaq, Ylli ka marr pjesë edhe në videoklipe muzikore nga këngëtare të njohura, por që s’janë ende të publikuara.

Ylli së fundmi ishte prezent edhe në klipin e fundit të një kënge e cila ishte nën menaxhimin e OnRecords.

Poashtu, Ylli merr vëmendje edhe në Instagram, ku kohë pas kohe publikon fotografi të bukura.

Fytyra e Yllit ka mundur të shihet edhe në disa video në rrjetin TikTok.

Ai është shpërnda nga disa profile me mijëra ndjekës në Instagram, pasi bëri bujë në TikTok.

Por, nuk dihet cili ishte reagimi i tij, kur e pa vetën  e tij të shpërndarë nepër Instagram, por koha do të na tregoj këtë.

Per te shikuar nje pjese te klipit, kliko ketu

Per te shikuar profilin e tij ne Instagram, kliko ketu

-Sponzor-